FOLIA STRETCH RĘCZNA KOLOROWA

Folia piankowa kolorowa

Mocna, trwała folia stretch ręczna kolorowa to doskonały sposób na zabezpieczanie małych, jak i wielkogabarytowych przedmiotów. Wytrzymałość takiej folii sprawia, że ciężko ją rozerwać czy przebić, dlatego stanowi doskonałą ochronę nawet dla delikatnego towaru. Folia piankowa kolorowa dostępna jest w szerokiej gamie barw standardowych, wykonujemy też inne folie na zamówienie.

 

Folia stretch ręczna kolorowa przeznaczona jest do ręcznego owijania palet z towarem, a także opakowywania drobnych przesyłek. Jest to wygodna, oszczędna i najtańsza forma zabezpieczania towaru na czas transportu. Folia stretch chroni towar przed wilgocią, brudem i innymi czynnikami które mogą go uszkodzić. Folia kolorowa pozwala na zamaskowanie zawartości palety czy przesyłki, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kradzieży i pozostawia towar anonimowy.

Wielokolorowość pozwala na podział towaru np. ze względu na rodzaj, datę przydatności itd.

 

Folia stretch sprzedawana przez naszą firmę jest pierwszego gatunku - nie zrywa się przy owijaniu, dobrze się klei a owinięta nią paleta lub przesyłka jest dobrze związana i stabilna.

 

Jesteśmy producentem foli stretch dlatego możemy zaoferować Państwu folię w dogodnych dla Państwa parametrach (waga, grubość, naciąg).


W swojej ofercie posiadamy kolory:

 

  • czarny
  • niebieski
  • czerwony
  • biały
  • wiele innych-na zamówienie
POWRÓT
Bezpłatny transport paletowy
na całą Polskę

ul. Piotra Skargi 34i
41-500 Chorzów
tel. 32 793 68 22

 

biuro:

tel.32 793 68 22,

sekretariat@stretchpack.pl

 

sprzedaż:

tel. 501 188 827,

sprzedaz@stretchpack.pl

sprzedaż:
tel. 733 332 820
zamowienia@stretchpack.pl

 

właściciel/sprzedaż:

tel. 502 317 494,

biuro@stretchpack.pl

 

biuro/płatności:

tel. 733 334 246,

sekretariat@stretchpack.pl