STRETCHPACK Logo

FOLIA STRETCH RĘCZNA KOLOROWA

Folia piankowa kolorowa

Mocna, trwała folia stretch ręczna kolorowa to doskonały sposób na zabezpieczanie małych, jak i wielkogabarytowych przedmiotów. Wytrzymałość produktu sprawia, że ciężko go rozerwać czy przebić, dlatego stanowi doskonałą ochronę nawet dla delikatnego towaru. Folia piankowa kolorowa dostępna jest w szerokiej gamie barw standardowych, ale warto zaznaczyć, że na zamówienie wykonujemy też artykuły o innej kolorystyce.

 

Folia stretch ręczna kolorowa przeznaczona jest do ręcznego owijania palet z towarem, a także opakowywania drobnych przesyłek. Materiał chroni produkt przed wilgocią, brudem i innymi czynnikami, które mogą go uszkodzić. Nawet nasza najtańsza folia stretch jest wygodną, oszczędną i skuteczną formą zabezpieczania przedmiotów na czas transportu. Kolorowy materiał pozwala na zamaskowanie zawartości palety czy przesyłki, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kradzieży i pozostawia towar anonimowy. Różne barwy folii umożliwiają oznakowanie towaru, na przykład ze względu na jego rodzaj czy datę przydatności.

Folia stretch sprzedawana przez naszą firmę jest pierwszego gatunku – nie zrywa się przy owijaniu, dobrze się klei, a owinięta nią paleta lub przesyłka jest dobrze związana i stabilna. Jako producent możemy zaoferować Państwu folię w dogodnych dla Państwa parametrach, dobierając wagę, grubość czy naciąg.


W swojej ofercie posiadamy kolory:

 

  • czarny
  • niebieski
  • czerwony
  • biały
  • wiele innych-na zamówienie
POWRÓT
Bezpłatny transport paletowy
na całą Polskę
STRETCHPACK Logo

ul. Piotra Skargi 34i
41-500 Chorzów
tel. 32 793 68 22

 

biuro:

tel.32 793 68 22,

sekretariat@stretchpack.pl

 

sprzedaż:

tel. 501 188 827,

sprzedaz@stretchpack.pl

sprzedaż:
tel. 733 332 820
zamowienia@stretchpack.pl

 

właściciel/sprzedaż:

tel. 502 317 494,

biuro@stretchpack.pl

 

biuro/płatności:

tel. 733 334 246,

sekretariat@stretchpack.pl